pl cz

Garderoby / Szafy przesuwnePrócz mebli sypialnianych, komód, czy kuchni w naszej ofercie mogą Państwo znaleźć - garderoby, szafy wnękowe lub wolnostojące z drzwiami przesuwnymi, uchyl­nymi, skła­da­nymi czy systemowymi.

Zabudowa wnęk na wymiar czy projektowanie garderób na zamówienie pozwala na pełna dowolność rozwiązań i materiałów, która skutkuje nadzwyczajnymi możliwościami planowania i projektowania.

Garderoby na wymiar pozwalają na maksymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni. Są również trwałe, estetyczne, i na każdą kieszeń. Wbrew wszelkim stereotypom – jest to rozwiązanie pomagające zaoszczędzić sporo wolnej przestrzeni jak również w bardzo oryginalny sposób wzbogacić wnętrze niepowtarzalnymi systemami meblowymi.

Szafy przesuwne czy zabudowy wnęk dopasowujemy do każdego wnętrza, niezależnie od jego wielkości i kształtu. W zależności od Państwa indywidualnych potrzeb możemy wykonać proste regały lub bardziej złożone elementy z ciekawymi rozwiązaniami we wnętrzu, które ułatwią przechowywanie ubrań oraz innego domowego sprzętu.

Jest również wiele możliwości wyposażenia garderoby. Zaczynając od tanich i praktycznych regałów a kończąc na  zaawansowanych systemach do szaf jakimi są wysuwane półki i szuflady na prowadnicach samo domykających, wieszaki na spodnie, szuflady, kosze na bieliznę czy organizery.
Produkując meble na wymiar, wykorzystujemy najlepszej jakości materiały, pochodzące od firm, uznanych na całym świecie takich jak:  KronopolEggerKronospan


Formularz kontaktowy 

Ta strona używa plików cookies czytaj więcej   OK. Rozumiem