pl cz

O nas

Firma Meble Kachel istnieje na rynku szeroko pojętego meblarstwa od 1985 roku, dzięki czemu posiada w swojej ofercie sprawdzony asortyment różnorakich produktów.

Naszą główną domeną są meble sypialniane oraz meble na wymiar.
Posiadamy w swojej ofercie łóżka, szafki nocne, komody, szafy, jak również stelaże elastyczne lub drewniane. Ponadto wykonujemy garderoby, kuchnie oraz wszelkiego rodzaju nietypowe zabudowy.

Wszystkie nasze wyroby są w całości projektowane i wytwarzane przez naszą firmę, co umożliwia nam produkcję mebli na życzenie klienta. Jesteśmy otwarci na współpracę, gwarantując wysoką jakość produktu od projektu do gotowego wyrobu.

Wykonując meble współpracujemy z wiodącymi polskimi producentami z branży meblarskiej takimi jak Kronopol, Egger czy Konospan. Stawiamy również na wysoką jakość wykończenia. W wykonywanych przez nas meblach stosujemy wysokiej klasy akcesoria, dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Firma Meble Kachel oferuje najnowsze trendy dla Twojego domu, we współczesnym wzornictwie i po przystępnych cenach.
Dzięki unikalnej stylistyce oraz różnorodności oferowanych przez Nas materiałów, wykonujemy meble w dowolnej aranżacji.

Najlepszym dowodem jakości wykonanych przez nas prac jest fakt, że nasi klienci polecają nas innym jako partnera godnego zaufania!


 

Ta strona używa plików cookies czytaj więcej   OK. Rozumiem